I scream.. with happiness or not?

8. listopadu 2012 v 17:25 | Ann |  .Diary.

I scream with happiness or not?

- Mám řvát štěstím nebo ne?. :)) Dneska konečně den, kdy si můžu udělat čas na blog .. Zítra píšeme jenom čtvrdletku z ČJ , ale to si párkrát přečtu a je to :)
Co dnes chystám? začnu dělat na novém layoutu, který bych si chtěla do neděle nastavit .. nečekejte žádnou slávu :) prostě obyčejný,podzimní layout.
Udělám si animovanou a i klikací ikonku ..... napíšu něco do beauty, ale zveřejním později :)) pokud máte někdo nápad, o čem bych měla psát v BEAUTY tak napište do komentářů . :)
Více v celém článku.

Mám chuť, začít psát nějaký příběh .. nevím, čeho by se měl týkat.Asi nějaký hororový, trošku strašidelný.. Když už u toho ale jsme, četl by to tady někdo?
Kdyžtak mi zase opět do komentářů napište nějaký nápad , čeho by se příběh měl týkat .
Napadá mě hodně věcí, vždy se všechno dá nějak okecat .. ale jde o to, abych si tady nepsala příběh a nikdo to nečetl .:D
Také uvažuji o tom, že udělám anketu o písničku měsíce.
Mám počítat i s nějakou soutěží? :) Zapojil by se někdo?. nechci někomu nutit na blog moje komentáře typu "přihlaš se prosím , moc prosím" .:)
Taky zavedu nějaké PRAVIDLA tohoto blogu :)
tzv: o reklamách , řetězácích a tak . :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 -Lucy- -Lucy- | Web | 8. listopadu 2012 v 17:55 | Reagovat

Jůů příběh! :D Už se megasticky těším! :D Já ho teda 100% číst budu ;) :D No..příběh o čem tak...tak třeba o tom co máš ráda..nevím v tomhle ti asi moc neporadím ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama