To, co potřebuji je..

22. listopadu 2012 v 18:01 | Ann |  .Diary.

"To, co potřebuji je....."

To, co potřebuji je LÁSKA. Podle mě, je borec ten, co přestane milovat a uplně zapomene na člověka, který mu tolik ublížil a tolik mu vzal .. Láska je největší cit v lidském životě .. přijmout druhého bezezbytku jaký je .. Ať je tlustý, ošklivý ale záleží na tom, co k němu cítíte a jaké srdce má. Vždyť jak nádherné to je, když Vám někdo svojí lásku opětuje .. Už jenom ten pocit, když jste s tím dotyčným .. Netvrdím, že být sám není krásné . Být volný, užívat si .. ale někdy je láska lepší než samota.. pocit osamnělosti , láska vlastně vyplní pocity prázdna..
"Na lásku se neumírá, láskou se žije" ..
Mít někoho, s kterým můžu trávit svůj čas, milovat ho, vidět se s ním každý den, smát se s ním.. Věřte mi, že když jste milování PRAVÝM ČLOVĚKEM, je to něco nádherného .. Když od něho máte něco, co pořád střežíte a nechcete to pustit z rukou a když to vidíte jen se pousměteje a řeknete si " Mám to nejlepší, co mě kdy mohlo potkat!" . Někdy se Vám člověk může zdát na pohled hrozně fajn, ale ve skutečnosti u srdce to tak není .. Může to být ten, co Vám nejvíce zlomí srdce a zanechá následky na srdci ..
S tímto článkem může souhlasit pouze ten, co něco takového zažil .. několik proplakaných nocí, několik ran na srdci, několik vzpomínek, které nikdo nevymaže ze srdce, několik míst o kolo kterých projdete a všechno se Vám v hlavě zrekapituluje ...
Třeba zrovna já, jsem ještě nepotkala TOHO PRAVÉHO .. čekám na pana úžasného který mě změní celou ..
S kterým se budu cítit šťastná a plná života ..
Budu čekat do skonání světa ..
60275_139198986225275_1868216482_n_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 diylenka diylenka | Web | 22. listopadu 2012 v 18:27 | Reagovat

suhlasím s tebou aj keď myslím mám na lásku ešte čas ale pána dokonalého som našla škoda že to nieje vzájomne :/ čo už

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama